Facebook Pixel

Нацбанк анулював ліцензію фінансової компанії

Нацбанк анулював ліцензію фінансової компанії

Нацбанк анулював ліцензію фінансової компанії

Національний банк анулював ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг ТОВ «Фінансова компанія «ФАСТЛЕЙН». Про це повідомляє пресслужба НБУ,

Зазначена установа не виконала рішення Нацбанку про усунення раніше виявленого порушення ліцензійних умов. 19 вересня 2023 року до «ФАСТЛЕЙН» застосували захід впливу внаслідок неподання звітності за два звітних періоди. Установа повинна була вжити заходів для усунення порушення та причин, що сприяли його вчиненню, у строк до 19 жовтня 2023 року.

Quote«Також компанія повинна була подати Національному банку звіт про усунення порушення і засвідчені належним чином документи, що підтверджують його усунення. Порушення усунуте не було. Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 13 листопада 2023 року», — говориться у повідомленні.

Рішення набирає чинності з 14 листопада 2023 року.

Довідково

  • ТОВ «ФК «ФАСТЛЕЙН» зареєстроване 27.10.2016 у Харкові. Розмір статутного капіталу становить 5 000 500,00 грн. Директор Павло Кириченко. Кінцевий бенефіціарний власник та засновник громадянин Грузії Арон Елашвілі.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉