Facebook Pixel

ЄБРР вибрав підрядника на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

Європейський банк реконструкції і розвитку затвердив в якості переможців міжнародного тендеру на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові консорціум компаній WTT Netherlands BV — Axis Industries UAB з Нідерландів і Литви.

Реалізація проекту за рахунок ЄБРР початися до кінця 2020 року. Передбачається, що з моменту підписання договору реалізація проекту триватиме 24 місяці, говориться на сайті міськради.

«Зараз підрядник приступить відразу до другого етапу робіт, тому що ми вже провели підготовчі роботи, запрацювала наша станція компостування», — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що польсько-румунський консорціум Vekto — Iridex Group Plastic переміг в тендері на рекультивацію львівського полігону твердих побутових відходів (ТПВ) «Грибовичі».

Контекст. Полігон «Грибовичі» був закритий після пожежі і зсуву 30 травня 2016 року, в результаті якого загинули чотири людини. Французька Egis за кошти французького ж уряду розробила техніко-економічне обгрунтування проекту.

У червні 2018 року Львівська міськрада та ЄБРР підписали кредитну угоду на 25 млн євро, з яких 5 млн — пільговий кредит від Фонду чистих технологій, ще 10 у вигляді гранту надасть Східноєвропейський фонд енергоефективності та навколишнього середовища E5P. Внесок міста — 4,5 млн євро.

Крім реабілітації полігону і будівництва заводу з переробки ТПВ цей проект передбачає також налагодження збору ТПВ в місті та створення центрів збору відходів. Оціночна вартість цих робіт — 4,2 млн євро.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉