Ярославському дозволили купити банк Пінчука

Віктор Пінчук та Олександр Ярославський. Фото: УНІАН

Віктор Пінчук та Олександр Ярославський. Фото: УНІАН

Антимонопольний комітет видав дозвіл бізнесменові Олександру Ярославському на купівлю банку «Кредит-Дніпро», який належить Віктору Пінчуку.

Про це відомство повідомило агентству «Інтерфакс-Україна».

В інвесткомпанії East One, що управляє активами Пінчука, відмовилися коментувати цю інформацію.

Telegram Logo

Контекст. На початку грудня 2019 року The Page стало відомо про те, що Ярославський збирається купити «Кредит-Дніпро». Тоді в East One не підтвердили, але й не спростували це. Проте пізніше Ярославський направив до Нацбанку офіційного листа про намір придбати банк, чим підтвердив можливість укладення угоди.

За останні три роки Пінчук вніс в капітал свого банку майже 2,8 млрд грн. Востаннє — в грудні 2019-го. Тоді «Кредит-Дніпро» збільшив статутний капітал на 866,5 млн грн (+32%) — до майже 3,6 млрд грн.

Ярославський раніше володів Укрсиббанком, який 2010 року продав французькій BNP Paribas Group. Після цього бізнесмен не цікавився банківським бізнесом аж до 2018 року — тоді його зацікавив Промінвестбанк (зараз навколо цього активу розгорнулася справжня битва).


Банк «Кредит-Дніпро» засновано 1993 року. Єдиний його акціонер — компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», що належить Віктору Пінчуку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.