Facebook Pixel

Кулеба: Якщо Україна не отримає статусу кандидата на вступ у ЄС, це означатиме, що Україну хочуть обдурити

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україні не потрібні жодні «замінники ЄС». Якщо влітку Україна не отримає статусу кандидата на вступ до ЄС, це свідчитиме про спробу обдурити Україну. Про це він сказав у коментарі Financial Times.

Quote«Якщо ми не отримаємо статус кандидата, це означатиме лише одне: Європа намагається нас обдурити. І ми не збираємося це проковтнути. Україна — єдине місце у Європі, де люди помирають за цінності, на яких заснований ЄС. І я вважаю, що це треба поважати», — наголосив Кулеба.

Він також нагадав, що ще три місяці тому Україна навіть не мала перспективи членства у ЄС, а зараз у Євросоюзі вже обговорюють, скільки часу на це потрібно.

Контекст. 9 травня Емманюель Макрон запропонував створити «європейську політичну спільноту», куди змогли б увійти країни, що не перебувають у ЄС або, як Британія, вийшли із Союзу. Його підтримав канцлер Німеччини Олаф Шольц. Макрон також спрогнозував, що на вступ України до ЄС може піти «кілька років, а насправді кілька десятиліть».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉