Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Українські книги зовсім скоро можуть з'явитися на Amazon Europe: що про це відомо

Yakaboo планує продавати українські книги на Amazon Europe. nachasi.com

Yakaboo планує продавати українські книги на Amazon Europe. nachasi.com

Книжкова платформа Yakaboo протягом останніх трьох місяців продала за межами України понад 25,3 тисячі паперових та 6,4 тисячі електронних книг. Про це йдеться в релізі Yakaboo.

Наростити обсяг продажів вдалося після того, як було створено юридичне представництво Yakaboo та організовано склад на території сусідньої Польщі. Завдяки цьому термін доставки книг Польщею скоротився до шести днів, а до інших країн Європи – від 6 до 12 днів.

Крім того компанії вдалося налагодити співпрацю з бібліотеками, культурними хабами та дистрибʼюторами за кордоном. Тож відтепер українські книги можна знайти у деяких європейських каталогах, на кшталт Nielsen BookData або британського книжкового агрегатора Gardners. В цілому список найменувань розширився з 800 примірників до пʼяти тисяч.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Більше того, скоро українські книги також можуть зʼявитися в інтернет-гіпермаркеті Amazon Europe. А потім вийти на на американський і східноазійський ринки.

Контекст. Жителі Києва віддали на перероблення майже 25 тонн російських книжок. Від перероблення вдалося отримати майже 98 тисяч гривень.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини