Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кияни віддали в макулатуру 25 тонн російських книг на майже 98 тис. грн

У Києві віддали на перероблення 25 тонн російських книжок. Фото: kmr.gov.ua

У Києві віддали на перероблення 25 тонн російських книжок. Фото: kmr.gov.ua

Жителі Києва віддали на перероблення майже 25 тонн російських книжок. Від перероблення вдалося отримати майже 98 тисяч гривень. Про це повідомили в Київській міській раді.

Прийманням російської макулатури займалася муніципальна книгарня «Сяйво книги».

Усі отримані від перероблення кошти планують спрямувати на потреби українських військових.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Протягом 1,5 місяця до збору російських друкованих видань долучилися понад 1 700 мешканців, які несли нам книги в руках, везли у валізах, приїжджали на переповнених книгами авто, відправляли на таксі або надсилали їх поштою. Загалом було зібрано орієнтовно 48 тисяч книжок, а це майже 25 тонн макулатури, яку вже відвезли на перероблення й отримали 97 856 грн. Спільними зусиллями вдалося зібрати ці кошти для потреб українських бійців, зокрема, плануємо придбати автомобіль для одного з батальйонів на передовій. Завдаток уже внесено, автомобіль прямує з Європи в Україну, проте зібраної нами суми зовсім трішки не вистачає на потрібне авто, тому в муніципальній книгарні оголошено продовження збору російських книжок», — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що киян просять і надалі віддавати на перероблення російські книжки, яким не місце в домашніх бібліотеках.

Здати російську макулатуру можна на вулиці Велика Васильківська, 6. Усі, хто принесе на перероблення російські книжки, отримає 10-відсоткову знижку на придбання нових книг.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини