Як в Європі: в Україні вирішили ввести нову класифікацію вулиць

В Україні планують ввести класифікацію вулиць за функціональним призначенням, тобто в залежності від того, на кого вони розраховані. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Він написав, що вулиці розділять так: для пішоходів, велосипедистів, громадського транспорту, автомобілів або для суміжного руху.

Парцхаладзе зазначив, що за таким принципом організовуються вулиці в Європі, і тому вони є комфортними та зручними для проживання і пересування людей.

Telegram Logo

Заступник міністра також написав, що зараз в Україні діє класифікація вулиць і доріг залежно від групи населених пунктів: загальноміські, районні, житлові тощо.

У новому проекті будуть такі категорії:

  • пішохідна доріжка — тільки для пішоходів і з можливим суміжних рухом велосипедистів;
  • велосипедна — для велосипедистів. Якщо відсутні тротуари та пішохідна доріжка, то буде допускатися епізодичний рух пішоходів;
  • магістральна вулиця загальноміського значення — буде курсувати громадський транспорт і допускатися стоянки поза основною проїзною частиною.
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Парцхаладзе додав, що список допрацьовується. Також будуть встановлюватися вимоги та рекомендації щодо ширини кожної із зон.

65757413_1227939524027154_1822072427161583616_o.png


Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини