Трамп розглянув проведення ядерних випробувань вперше з часів холодної війни

Члени адміністрації Трампа обговорили проведення першого в США ядерного випробування з 1992 року, що ознаменувало б відмову від багаторічного заморожування таких випробувань.

Обговорення відбулися на зустрічі високопоставлених чиновників з вищих органів національної безпеки, повідомляє The Washington Post.

Розмова відбулася у відповідь на звинувачення в тому, що Росія і Китай проводять ядерні випробування малої потужності, хоча жодних доказів у підтримку цих тверджень не виявлено.

Високопоставлений представник адміністрації заявив, що демонстрація «швидкого випробування», може дати Вашингтону важіль для тиску в пошуках тристоронньої ядерної угоди.

Зустріч не завершилася рішенням по ядерним випробуванням. Чиновники не дійшли згоди з приводу цієї ідеї, але розмова про їх проведення триває.

Контекст. Стурбованість з приводу наслідків ядерних випробувань, особливо впливу на здоров'я людини і навколишнє середовище, призвела до підписання 184 країнами Договору про заборону випробувань ядерної зброї. Однак США не ратифікували пакт.

Незважаючи на те, що Договір не був ратифікований США, Вашингтон звинуватив Москву і Пекін у проведенні підземних випробувань з вкрай низькою потужністю. Росія і Китай спростували ці звинувачення.

США не проводили ядерні випробування з 1992 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.