Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Wizz Air скасувала рейси з Києва та Львова до Лісабона: названо причини

Перший політ Wizz Air в Португалію може відбутися 16 липня. Фото: БЖ

Перший політ Wizz Air в Португалію може відбутися 16 липня. Фото: БЖ

Компанія Wizz Air разом із відкриттям бази у Львові, що відбулося 1 липня, повинна була запустити рейси до Лісабона, однак перший політ, запланований на 2 липня, не відбувся, повідомив avianews.com. Було скасовано і рейс з аеропорту «Київ».

Судячи з інформації в системі бронювання, перший рейс Київ – Лісабон, на який можна купити квитки, має відбутися 16 липня, а зі Львова – 19 липня.

Причиною скасування рейсів стало те, що уряд Португалії до 15 липня включно заборонив міжнародні польоти за винятком країн ЄС, Шенгенської зони, Великої Британії й невеликого «зеленого» списку, до якого Україна не потрапила.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Згідно з чинними домовленостями, регулярні польоти без обмежень між Україною та Португалією є можливими за маршрутом Київ – Лісабон. Wizz Air отримала призначення від португальської сторони й уже кілька років обслуговує цей маршрут.

Для допуску авіакомпанії на лінію Львів – Лісабон авіаційна влада обох країн повинна погодити розширення списку доступних маршрутів. Однак, за інформацією avianews.com, з цим виникли проблеми.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Українська сторона готова до такого кроку, але натомість просить включити до оновленого списку польотів міста на морському узбережжі Португалії: Фару, Порту та Фуншал, до яких хоче літати SkyUp.

Поки португальська влада не ухвалила рішення з цього питання.

Коментарі

Всі новини