Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У центр Умані влучив снаряд: одна людина загинула, п'ятьох поранено

В Умані оголошено евакуацію населення в радіусі військової частини. Фото: GETTY IMAGES

В Умані оголошено евакуацію населення в радіусі військової частини. Фото: GETTY IMAGES

У центр Умані влучив російський снаряд, одна людина загинула, ще п'ятьох цивільних поранено. У місті проводиться евакуація.

У центральну частину міста Умані (Черкаська обл.) влучив снаряд. З-поміж цивільних один загиблий, ще п'ятьох госпіталізовано. У районі оголошено евакуацію населення, повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.

Quote«Умань: у центральну частину міста влучив снаряд. Один загиблий серед цивільного населення, ще п'ятеро в лікарні. В Уманському районі оголошено евакуацію населення в радіусі військової частини – 30 км від Розсішок», — йдеться в повідомленні Скічка на сторінці у фейсбук.

Скічко наголосив, що масові пункти збору для тих, хто не має автомобілів, розташовано на виїзді з Умані на автодорозі Стрий – Ізварине біля АЗС WOG. Там чекатимуть автобуси.

Quote«Для тих, хто на власному транспорті: їхати автодорогою Н-16 у коло, поворот на Тальне (біля автостанції). Там координуватимуть представники РДА», — написав голова облдержадміністрації.

Контекст. 24 лютого о 4-й ранку президент РФ Володимир Путін оголосив про початок воєнної операції проти України. Причиною послужило звернення ватажків так званих «ЛДНР» Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника з проханням захистити самопроголошені республіки від «воєнної агресії» з боку Української держави.

Після офіційного оголошення Путіним війни Україні російська армія почала обстріл українських міст, з-поміж яких Київ, Одеса, Маріуполь, Дніпро та інші.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини