Facebook Pixel

Вплив коронавірусу на надходження податку з доходів українців назвали катастрофічним

За час карантину суттєво знизилися обсяги надходжень податків з доходів фізичних осіб. Так, надходження у галузі торгівлі впали більш ніж на 80%.

Водночас в інших галузях падіння склало 10-30%, написав у своєму Telegram-каналі нардеп із фракції «Слуга народу» Мар'ян Заблоцький.

«Дані ДПС про те, як COVID-19 вплинув на податок з доходів фізичних осіб. У найгірші місяці карантину ситуація була катастрофічною», — наголосив Заблоцький.

За словами нардепа, ці цифри також показують падіння доходів населення під час карантину в розрізі галузей.

«Ці цифри демонструють, що карантин ми зобов’язані послаблювати в будь-якому разі», — зазначив Заблоцький.

Контекст. Станом на початок січня 2020 року сума переплат українських платників податків до держбюджету склала 38,7 млрд грн.

Подякувати 🎉