Власники «Київстару» ведуть переговори про покупку медіасервісу Megogo

Холдинг VEON, який володіє операторами стільникового зв'язку «Київстар» і Beeline, веде переговори про придбання одного з найбільших в СНД медіасервісів для перегляду відео, ТВ і прослуховування аудіо Megogo.

Злиття допоможе сервісу та оператору зміцнити позиції в порівнянні з конкурентами. У разі успішних переговорів підписання угоди відбудеться не раніше ніж через півроку, повідомляє РБК.

В ході переговорів вже відомо, що онлайн-кінотеатр оцінений в 9 млрд руб. або близько $118 млн за поточним курсом. Однак одне з джерел видання стверджує, що це вартість тільки російського бізнесу Megogo.

Telegram Logo

Megogo був запущений українським підприємцем Володимиром Боровиком в 2011 році. Компанія має представництва в Росії, Білорусі, Латвії, Казахстані, Молдові та Азербайджані. Компанія не розкриває фінансову звітність і структуру власності, однак стверджує, що є найбільшим подібним сервісом в Східній Європі і СНД із щомісячною аудиторією до 58 млн унікальних користувачів.

Холдинг VEON Ltd зареєстрований на Бермудських островах, штаб-квартира розташована в Амстердамі. LetterOne Михайла Фрідмана, Олексія Кузьмичова і Германа Хана володіє 47,9% VEON.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У холдинг входить російський «ВимпелКом» (торгова марка Beeline) і український «Київстар». Холдинг також надає послуги стільникового зв'язку під торговою маркою Beeline в Узбекистані, Казахстані, Киргизії, Грузії та Вірменії. Володіє операторами Djezzy в Алжирі, Banglalink в Бангладеш і Jazz в Пакистані.

Виручка в II кварталі 2020 склала $1,89 млрд, чистий прибуток — $156 млн. Станом на 30 червня компанії групи обслуговували 205 млн абонентів стільникового зв'язку і 4,3 млн — фіксованою.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини