Facebook Pixel

Влада США ускладнила отримання Green Card. Нові правила почали діяти сьогодні

Влада Сполучених Штатів вирішила змінити правила отримання Green Card — так званої ідентифікаційної карти, що підтверджує посвідку на проживання для людини, яка не є громадянином США, і дає їй змогу працевлаштуватися. Відтепер уповноважені органи мають право відмовити претенденту через рівень його доходів або з огляду на те, як часто від користується соціальною допомогою.

Як повідомляє пресслужба Білого дому, нововведення мають на меті скоротити дефіцит держбюджету країни та захистити платників податків. Окрім того, ускладнення отримання Green Card піде на користь програмам соцзабезпечення американців. У Білому домі наголосили, що нові члени американського суспільство мають бути фінансово самостійними, а не «залежати від щедрості платників податків США».

Згідно з оновленими правилами, американська влада має повноваження відмовляти громадянам інших країн у видачі Green Card або в’їзді до США з огляду на рівень їхніх доходів або частоту використання соціальних програм, зокрема медичного страхування або талонів на їжу.

Telegram Logo

Додатково. Green Card дає її власнику право на проживання та працевлаштування в США. Також громадяни з відповідним документом можуть навчатися у місцевих навчальних закладах (зокрема на пільгових умовах), отримувати допомогу за соціальними програмами, брати кредити під низькі проценти та інше.

Найшвидшим способом отримати Green Card є участь в інтернет-лотереї, яку щорічно проводить влада США. Дональд Трамп з моменту свого приходу до влади кілька разів намагався скасувати проведення лотереї. Однак поки йому вдалося лише дещо ускладнити умови отримання Green Card.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини