Facebook Pixel

Віталій Трубаров перед звільненням підіграв міноритаріям «Індару»

Віталій Трубаров 17 вересня, ще будучи в.о. голови Фонду державного майна (ФДМ), підписав указ про зміну процедури приватизації держпакету акцій заводу «Індар». Замість продажу підприємства на відкритому аукціоні з залученням радника, Трубаров дозволив викуп акцій міноритарними власниками.

Зокрема, в документі Трубаров дав вказівку «відкликати» проект рішення Кабміну, яким пропонувалося затвердити радника з питань приватизації для «Індару».

Замість цього він доручив «поінформувати акціонерів про переважне право на придбання акцій за ціною і на умовах, затверджених КМУ».

Telegram Logo

Даний указ №937 був опублікований в свіжому випуску «Відомостей приватизації» від 25 вересня.

У цей же день прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що на своєму засіданні Кабінет міністрів затвердив радників з «великої приватизації» для чотирьох держпідприємств, але не зміг уточнити, для яких саме.

Тоді як напередодні міністр економіки Тимофій Милованов говорив про підготовці рішень з п'яти радників — для «Одеського припортового заводу», «Об'єднаної гірничо-хімічної компанії», вугільної компанії «Краснолиманська», заводу «Електроважмаш» і заводу «Індар».

Зокрема для «Індару» радниками пропонувалося затвердити «Конкорд Консалтинг» в складі консорціуму Kreston GCG, «Бюро Маркуса», Redcliffe Partners.

«Індар» є єдиним в Україні заводом, який має повний технологічний цикл виробництва препаратів інсуліну.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини