Facebook Pixel

Visa розробила канали обміну цифровими валютами між різними блокчейнами

Visa розробила універсальний платіжний канал (UPC), який дає змогу зробити переказ цифрових валют між різними мережами блокчейнів. Користувачі зможуть безперешкодно обмінюватися стейблкойнами і цифровими валютами центральних банків (CBDC).

«Як щодо того, аби надіслати 500 доларів США приятелю в Лондон і автоматично конвертувати ці кошти в цифрові британські фунти стерлінгів до того, як вони надійдуть в гаманець CBDC. А тепер уявіть, що все це відбувається в режимі реального часу, в кількох мережах і з кількома цифровими гаманцями одночасно», — йдеться в повідомленні Visa.

Компанія називає розробку «універсальним адаптером» для блокчейнів, який дасть змогу центральним банкам, підприємствам і споживачам безперешкодно обмінюватися цифровими валютами.

«Найближчими роками чимало центральних банків, ймовірно, впровадять якусь форму цифрового реєстру... Зі збільшенням кількості мереж цифрових валют, кожна з яких має унікальні конструктивні особливості, ймовірність того, що споживачі, підприємства і продавці проводитимуть в одній мережі й використовуватимуть один і той самий тип грошей, зменшується», — відзначають у компанії.

UPC буде з'єднувати різні мережі блокчейнів, встановлюючи між ними окремі платіжні канали.

Розробка орієнтована на користувачів цифрових валют центральних банків CBDC (Central Bank Digital Currency) і приватними.

«Нові надійні блокчейни можна легко додати до мережі мереж, створивши нові канали оплати в хабі UPC», — пояснює можливості нової мережі Visa.

Платіжні канали UPC будуть створені поза блокчейном і використовуватимуть смартконтракти для зворотного зв'язку з різними мережами блокчейнів.

Впровадження UPC гарантує безпечну й надійну високопропускну здатність транзакцій, зросте загальна швидкість операцій.

«У підсумку рішення UPC націлене на те, щоб слугувати мережею мереж блокчейнів. Це буде значною перевагою для руху різних форм грошей, незалежно від того, чи відбуваються вони в мережі Visa або за її межами», — йдеться в повідомленні.

Контекст. Історія UPC починається в 2018 році. Дослідницька група Visa почала розробляти структуру для взаємодії, яка буде працювати в різних мережах блокчейнов і не залежати від базових механізмів блокчейнів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉