Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Північний потік-2», SWIFT та олігархи: США та ЄС погрожують Росії санкціями через війська на кордоні з Україною

Уряд США анонсував введення нових санкцій проти Росії, якщо вона агресивно діятиме проти України. Це пов'язане з діями РФ поблизу кордонів України.

Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен у інтерв'ю телеканалу NBC.

Санкції проти Росії через військові дії

За словами Блінкена, президент США Джо Байден чітко озвучив позицію з цього питання. Зокрема, держсекретар США провів низку телефонних розмов зі своїми колегами з Німеччини, Франції та Великої Британії щодо нарощування присутності російських військ поблизу України.

Водночас у Кремлі продовжують запевняти, що російські військові підрозділи переміщуються територією РФ та не становлять загрози для інших держав, а також кажуть про провокаційні дії Києва.

Відключення РФ від SWIFT

Зокрема, голова фракції Європейської народної партії (ЄНП) в Європарламенті Манфред Вебер запропонував від’єднати Росію від платіжної системи SWIFT та ввести жорсткі санкції проти російських олігархів.

Санкції проти «Північного потоку-2»

Також санкції повинні стосуватися й газопроводу «Північний потік-2». Вебер раніше вже критикував будівництво газопроводу, адже він стабілізує систему президента Володимира Путіна, що не відповідає європейським інтересам.

Також за введення санкцій проти Росії виступила й Польща, після того, як РФ почала стягувати військову техніку до кордонів України.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини