Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Мінекономіки очікують стрімкіше падіння ВВП через відключення світла в Україні

Відключення світла в Україні приведуть до більшого падіння ВВП — Свириденко. Фото: Мінекономіки

Відключення світла в Україні приведуть до більшого падіння ВВП — Свириденко. Фото: Мінекономіки

У Міністерстві економіки очікують, що «прильоти» російських ракет по українських об’єктах інфраструктури та регулярні відключення світла призведуть до більшого падіння ВВП, ніж прогнозувалося раніше. Про це очільниця відомства Юлія Свириденко повідомила під час свого візиту до США, пише Reuters.

Quote«Проблема в тому, що компанії не працюють. Якщо відключення електроенергії триватимуть протягом наступних кількох тижнів, ВВП може впасти ще більше», — наголосила міністерка.

За даними Мінекономіки, обсяг виробництва в жовтні впав на 39% після скорочення на 35% у проміжок із серпня до вересня.

Очільниця відомства вкотре зазначила, що Україна й надалі потребує фінансової підтримки союзників. Водночас вона додала, що влада країни також робить кроки задля зменшення витрат через скорочення персоналу та приватизацію невеликих держпідприємств.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст.Президент Володимир Зеленський 12 жовтня заявив, що українська сторона потребує $38 млрд для покриття дефіциту держбюджету, а також $17 млрд для відбудови критичної інфраструктури (шкіл, лікарень, транспортної та енергетичної інфраструктури, пошкодженого житла). Під час візиту до США Свириденко уточнила, що оголошені раніше суми враховують ті збитки, яких росія завдала Україні після 12 жовтня.

Нагадаємо: Кабмін встановив річний прогноз падіння реального ВВП у 2022 році на рівні 32%, прогноз реального зростання ВВП — 3,2%.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини