Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні від самого ранку ввели графіки погодинних відключень: у яких регіонах немає світла

Відключення світла в Україні 2 листопада 2022 року. Фото: Укренерго

Відключення світла в Україні 2 листопада 2022 року. Фото: Укренерго

У середу, 2 листопада, у містах України від 06:00 запроваджуються графіки погодинних відключень. Про це повідомили в пресслужбі НЕК «Укренерго».

Зокрема, обмеження застосовуються в Києві та Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській і Полтавській областях.

Quote«Графіки погодинних відключень передбачають, що певні групи споживачів обмежуватимуть щодня, але за певним розкладом, складеним операторами розподільних мереж для кожної області. Графіки відключення саме в цьому форматі вже мали бути розроблені та оприлюднені обленерго заздалегідь», — пояснили в «Укренерго».

Варто зазначити, що обмеження енергопостачання необхідні для зменшення навантаження на мережі, що дасть змогу забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після пошкоджень електромереж під час атак рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Такі заходи дають можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням усіх споживачів», — наголосили в «Укренерго».

Жителі всіх вищезгаданих областей можуть знайти графіки відключень на сайтах розподільних компаній (обленерго).

Посилання на сайти обленерго: https://bit.ly/3gKWCdu та https://mev.gov.ua/storinka/kontakty-postachalnykiv.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини