Facebook Pixel

В оселі одеситів поступово повертається світло: яка ситуація з електропостачанням на Одещині зараз

Енергетикам вдалось розпочати подачу світла споживачам в Одесі та області після знеструмлення, викликаного черговою атакою російського війська по енергооб'єктах в регіоні. Як повідомляє речник Одеської ОВА Сергій Братчук, вся критична інфраструктура на Одещині працює.

Він підкреслив, що в області все ще зберігається дуже складна ситуація після нічного російського удару дронами 10 грудня. Та зазначив, що на Одещині тривають аварійні та екстрені вимкнення електроенергії.

Братчук закликав жителів Одеської області бути пильними та не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Ризик завдання окупаційним військом нових ракетних ударів або здійснення атак зі застосуванням іранських дронів-камікадзе залишається високим.

Контекст. Нагадаємо: 10 грудня вночі росія завдала нового удару по енергетичній системі України, руйнувань зазнали відразу декілька об’єктів на Одещині. Через масштаб руйнувань енергоінфраструктури в області відключили від електроенергії всіх споживачів окрім критичної інфраструктури.

В Департаменті систем життєдіяльності та енергозабезпечення Одеської ОВА повідомили, що на повномасштабне відновлення високовольтних мереж та відповідного технічного обладнання піде близько двох-трьох місяців. В ОВА наголошують, що жодних закликів до евакуації мешканців Одеси та області жоден представник влади в регіоні не робив.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉