Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Верховна Рада відправила Гончарука у відставку

Олексій Гончарук. Фото: УНІАН

Олексій Гончарук. Фото: УНІАН

Верховна Рада проголосувала за відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Підтримали це рішення 353 депутати, проти проголосувало — 0, утрималося — 49, а не голосували 9 депутатів.

photo-2020-03-04-17-08-25.jpg

З фракції «Слуга Народу» «за» проголосувало 240 депутатів, утрималися — 4, не голосував 1 депутат. З партії «Опозиційна платформа — За життя» відставку прем'єра підтримали 39 депутатів, не голосували — 4. У «Батьківщині» підтримали відставку Гончарука 20 депутатів, не голосував лише один.

У депутатській групі «За майбутнє» 18 депутатів проголосувало «за», а ще двоє не голосували. Також підтримали це рішення 19 позафракційних депутатів. З депутатської групи «Довіра» 17 депутатів підтримали відставку прем'єра.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У партії «Голос» утрималося від голосування 20 депутатів. Також утрималися 25 депутатів з партії «Європейська солідарність».

Перед голосуванням прем'єр-міністр Гончарук виступив з промовою. Він заявив, що вважає Володимира Зеленського хорошим президентом та порядною людиною.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Наш уряд змінив менеджмент у десятках компаній. Ми боролися з корупцією на всіх ділянках, які нам довірив президент», — наголосив Гончарук.

За словами прем'єра, негативна реакція на ці зміни та загалом на діяльність уряду сталася через те, що робота уряду перекрила низку корупційних схем.

Він наголосив, що його уряд досяг макроекономічної стабільності, низької інфляції та зручного розміщення держоблігацій.

Гончарук нагадав, що має бути завершена земельна реформа, вільний обіг капіталу та лібералізація трудових відносин.

Контекст. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку з посади. Заява датована 3 березня та зареєстрована апаратом Верховної Ради.

Останнім часом ходили чутки про відставку глави уряду Олексія Гончарука та ряду міністрів ключових міністерств. Гончарук повідомив, що зустрічався з бізнесменом Сергієм Тігіпком для обговорення призначення останнього на посаду в Кабмін для посилення роботи уряду за напрямками промисловості та економіки. Однак заяву про відставку не подавав і подібні питання з президентом Володимиром Зеленським не обговорював.

Через кілька днів Зеленський попросив парламент зібратися на позачергове пленарне засідання 4 березня, на якому, зокрема, обговорюватиметься питання Кабміну. ЗМІ повідомляли, що відставка Гончарука 4 березня цілком імовірна.

Депутати «Слуги народу» 3 березня анонсували перезапуск Кабміну і назвали найбільш ймовірним кандидатом на пост нового прем'єра Дениса Шмигаля, який наразі є віцепрем'єр-міністром і міністром розвитку громад і територій.

Коментарі

Всі новини