Facebook Pixel

Поворотний момент. Велика Британія розпочала масову вакцинацію проти COVID-19

82-річний пенсіонер на діалізі Браян Пінкер став першою людиною, яка отримала вакцину Oxford-AstraZeneca Covid-19.

У Британії станом на зараз до застосування готово понад пів мільйона доз вакцини, повідомляє BBC.

Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок сказав, що це був «поворотний момент» у боротьбі Великої Британії з вірусом. Вакцини допоможуть приборкати інфекцію, а потім дадуть можливість зняти обмеження.

Проте прем'єр-міністр Борис Джонсон заявив, що «немає жодних сумнівів у тому, що доведеться вживати жорсткіших заходів». Про це він пообіцяв оголосити «у відповідний час», оскільки Велика Британія щосили намагається контролювати новий варіант вірусу, який швидко поширюється.

Минулої неділі в Англії оголошено третю національну ізоляцію. У Північній Ірландії та Уельсі наразі діють власні обмеження. Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен оголосила, що нові обмеження почнуть діяти в Шотландії з 00:01 у вівторок.

Шість лікарняних трестів в Оксфорді, Лондоні, Сассексі, Ланкаширі та Уорікширі почали введення ін'єкції Oxford-AstraZeneca. До застосування готово 530 тис. доз.

За даними Міністерства охорони здоров'я та соціального забезпечення, більшість доступних доз будуть відправлені до сотень медичних установ і будинків для осіб похилого віку по всій Великій Британії впродовж тижня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉