Facebook Pixel

Відмивання грошей, держзрада та узурпація влади: Омелян заявив у НАБУ на Зеленського

Омелян звинуватив Зеленського у відмиванні грошей. Фото: Володимир Омелян. УНІАН

Омелян звинуватив Зеленського у відмиванні грошей. Фото: Володимир Омелян. УНІАН

Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян написав заяву в Національне антикорупційне бюро (НАБУ) на президента Володимира Зеленського.

Омелян зазначив, що в заяві йдеться про розкрадання в особливо великих розмірах коштів платників податків у межах президентського проєкту «Велике будівництво». Фотографію документа Омелян опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, ексміністр зазначив, що це буде не єдина справа проти Зеленського, інші справи стосуватимуться держзради та узурпації влади.

Telegram Logo

Зокрема, в заяві Омелян зазначив, що поточнийремонт доріг у 2020 році в середньому виявився вдвічі дорожчим, ніж 2019-го. За його словами, Зеленський діяв зі «злочинним умислом масового розкрадання бюджетних коштів заради особистого збагачення».

Також Омелян стверджує, що до складу координаційної ради «Великого будівництва» Зеленський долучив наближених осіб, які сприяли ухваленню рішень, спрямованих на непрозоре фінансування дорожніх робіт за суттєо завищеними цінами. Обсяг збитків ексміністр оцінив у 25 – 40 млрд грн.

Контекст. У березні 2020 року в Україні стартувала програма «Велике будівництво».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини