Кабмін включив будівництво індустріальних парків в програму «Велике будівництво»

Створення індустріальних парків визначено як стратегічне завдання і включено в програму «Велике будівництво».

Про це заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов під час зустрічі з інвестиційною компанією Dragon Capital, повідомляє прес-служба Кабміну.

«У цьому році до програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» додали новий напрямок — економічний розвиток. Воно передбачає реалізацію проектів, які будуть створювати нові робочі місця і зміцнювати економіку України. Індустріальні парки відносяться до цього напрямку і передбачають створення нових робочих місць. Це в свою чергу, буде сприяти зниженню трудової міграції українців», — йдеться в повідомленні.

Telegram Logo

Зокрема, в 2021 році уряд інвестує в розвиток інфраструктури чотирьох індустріальних парків майже 80 млн грн. При цьому в 2015-2020 рр було інвестовано 8 млн грн.

«Маючи досвід в інвестиційній діяльності, добре розумію, в яких умовах сьогодні працюють українські компанії, інвестори, підприємці. Відповідно, розумію, яка і де необхідна підтримка, і вірю в можливість міцних партнерських відносин між бізнесом і владою», — підкреслив Чернишов.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Індустріальний парк — промислова територія, а не для побутових або комерційних потреб. Промислові парки можуть містити заводи, порти, склади, логістичні центри або фабрики.

На сьогоднішній день індустріальний парк Е40 вже працює в Київській області. У львівській будується парк «Рясне-2». Він розташований на земельній ділянці площею 23,5 га. На території передбачено розвиток шести складських і виробничих приміщень сумарною площею 140 тис. кв. м.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини