Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Єрмак дав свідчення щодо «вагнергейту» слідчим ДБР

«Вагнергейт». Єрмак прийшов на допит до ДБР. Фото: Facebook / Андрій Єрмак

«Вагнергейт». Єрмак прийшов на допит до ДБР. Фото: Facebook / Андрій Єрмак

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак сьогодні зранку сходив на допит до Держбюро розслідувань (ДБР) і дав свідчення в справі щодо операції із затримання членів ПВК «Вагнер».

Quote«Як законослухняний громадянин сьогодні о 8:30 ранку відвідав Державне бюро розслідувань. Надав свідчення у справі вагнерівців. Повідомив усю відому мені інформацію», — написав Єрмак на своїй фейсбук-сторінці.

Він додав, що вирішив не робити з цього шоу, тому «камери не запрошував».

Quote«Але вважаю, що вкрай важливо, аби слідство встановило істину та розставило у цій справі усі крапки над «і», — наголосив голова Офісу.

Контекст. 26 листопада в.о. директора Держбюро розслідувань Олексій Сухачов повідомив, що ДБР допитає Єрмака у справі щодо операції із затримання вагнерівців. Він додав, що за потреби відомство може викликати на допит і президента Володимира Зеленського.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нині ДБР розслідує два кримінальних провадження, повʼязаних з «вагнергейтом»: одне – за фактом держзради, інше – за фактом розголошення державної таємниці.

Нагадаємо: 17 листопада журналісти Bellingcat показали результати розслідування про відкладення спецоперації із затримання російських найманців на її завершальному етапі. За їхніми даними, саме голова Офісу президента Андрій Ермак наполіг на тому, щоб операцію перенесли на тиждень, чим, по суті, розвалив операцію та не дав розвідникам закінчити багатомісячну роботу із затримання важливих для України злочинців.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини