Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні завершили проєкт заводу з виробництва дронів Bayraktar

В Україні завершився проект заводу з виробництва дронів Bayraktar. Фото: Укрінформ

В Україні завершився проект заводу з виробництва дронів Bayraktar. Фото: Укрінформ

За словами посла України в Туреччині Василя Боднара, проєкт заводу з виробництва турецьких безпілотників Bayraktar TB2 уже завершено, необхідна юридична база також готова.

Quote«На сьогодні сформовано всю правову базу, ратифіковано відповідну міжнародну угоду, є компанія, яка зараз діє в Україні, вона завершила підготовку фізичного проєкту... Ми очікуємо, що завод запрацює протягом двох наступних років і почне випускати вироби з українськими складниками», – зазначив Боднар.

Він нагадав, що днями безпілотний винищувач Kızılelma з українським двигуном, розроблений компанією Baykar, успішно пройшов друге льотне випробування.

Quote«Це є свідченням того, наскільки тісно ми співпрацюємо й приносимо конкретні результати, зокрема, сподіваюся, для майбутнього зміцнення безпеки України», – сказав дипломат.

Ще в лютому 2022 року, до початку повномасштабного вторгнення рф, президенти обох країн підписали угоду між Україною та Туреччиною щодо співробітництва у сфері високих технологій, авіаційній і космічній галузях, яка дасть змогу налагодити в Україні виробництво Bayraktar.

Нагадаємо, що 900 тис. євро, які латвійці зібрали на закупівлю Bayraktar для Збройних сил України, підуть на придбання дронів місцевого виробника Atlas Aerospace.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини