Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Made with bravery: МЗС і Мінцифри запустили платформу з українськими товарами для експорту

В Україні запустили маркетплейс Made with bravery. Фото: euroweeklynews.com

В Україні запустили маркетплейс Made with bravery. Фото: euroweeklynews.com

В Україні з лютого до червня відкрили понад 50 тисяч нових бізнесів. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Водночас він наголосив, що відтепер товари українського виробництва можна буде придбати на офіційному маркетплейсі Made with bravery.

Quote«Попри війну виробляємо, запускаємо, будуємо, вигадуємо. Сміливо? Так. Тепер у нас є Made with bravery. Це офіційний маркетплейс України. На ньому продаються одяг, взуття, аксесуари, товари для дому, їжа та багато іншого від найкращих українських виробників», — зазначив Федоров.

За його словами, Made with bravery надасть можливість громадянам інших країн купувати українські бренди, а бізнесу — масштабуватися та знаходити нових клієнтів за кордоном.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це прибуток, робочі місця, можливість донатити та тримати економіку України на стабільному рівні. 5% із кожного придбаного виробу йдуть на відбудову України через платформу UNITED24. Тому кожна покупка на Made with bravery — цеглинка в наших нових стінах», — поділився очільник Мінцифри.

Він закликав усіх популяризувати Made with bravery та розповідати про нього іноземним друзям, у такий спосіб стаючи амбасадором українського.

Варто зазначити, що Made with bravery було створено компанією EVO за підтримки Міністерства цифрової трансформації, МЗС України, Visa та Banda.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Українські банки в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» уже видали підприємцям 46,8 тис. кредитів на 138 млрд грн.

Коментарі

Всі новини