Facebook Pixel
IT

В Україні запустили сервіс «Дія.Бізнес». Чим він корисний

Додаток «Дія», що надає державні онлайн-послуги, в тестовому режимі запустив сервіс для малого і середнього бізнесу — «Дія.Бізнес». Крім того, навесні запрацює ще один блок — консалтинг-зона для підприємців.

Як повідомили в пресслужбі розробника, бізнесмени матимуть змогу проводити онлайн-консультації з фахівцями за допомогою відеозв'язку на теми систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, управління персоналом, маркетингом, а також продажами.

На даний момент у «Дія.Бізнес» доступні наступні функції:

  • каталог бізнес-ідей з шаблонами;
  • список необхідних юридичних документів для відкриття власної справи;
  • онлайн-сервіси та програми підтримки для бізнесменів;
  • довідник для бізнесменів, який ґрунтується на матеріалах профільних державних органів і найбільших українських компаній;
  • кейси конкретних проблем, запитань і запитів.
Скріншот з сайту «Дія.Бізнес»

Скріншот з сайту «Дія.Бізнес»

Крім того, «Дія» планує відкрити фізичні центри підтримки і консалт-хаби для бізнесменів з різних міст країни. Першу консалтинг-зону відкриють у Харкові в квітні-травні цього року.

У пресслужбі також додали, що онлайн-платформу створили за підтримки платіжної системи Mastercard.

Контекст. 6 лютого 2020 року уряд офіційно презентував додаток «Дія». Першими в ньому почали працювати водійські права і техпаспорт. Загалом цього року оцифрують 50 послуг, серед яких реєстрація фізичної особи-підприємця, «е-Малятко», послуги для перевізників, будівельників та власників авто. У наступні три роки стануть доступні всі інші послуги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉