Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У рф обмежили виїзд військовозобов’язаних із країни

Виїзд заборонять і громадянам обмежено придатним до служби. Фото: slovoidilo.ua

Виїзд заборонять і громадянам обмежено придатним до служби. Фото: slovoidilo.ua

У росії обмежили виїзд із країни військовозобов’язаних осіб, зокрема й обмежено придатних до військової служби.

Як повідомляє Головне управління української розвідки, відповідний наказ російська ФСБ надіслала до всіх прикордонних управлінь країни, що перебувають в її структурі.

Quote«З 9 січня 2023 року з 00 годин 00 хвилин прикордонним управлінням фсб росії забезпечити обмеження виїзду за межі території російської федерації громадян, які мають висновок про готовність до воєнної служби з категорій «А», «Б» і «В», — цитує ГУР наказ російської спецслужби.

За даними розвідки, для виїзду зазначених категорій громадян буде закрито можливість виїзду з росії в усіх пунктах пропуску в усіх напрямках.

Водночас, як йдеться в наказі, виїзд заборонять також громадянам категорії «В», тобто обмежено придатним до військової служби. Призовників, які належать до цієї категорії, звільняють від призову в мирний час, від військових зборів і зараховують до запасу.

У ГУР нагадали, що раніше вже повідомлялося про підготовку в росії нової хвилі мобілізації. Водночас зазначалося, що головний акцент робитиметься на кількості, а не на якості мобілізованих і наданої їм техніки. На екіпірування та первинну підготовку «поповнення» знадобиться приблизно два місяці.

Водночас прессекретар російського президента володимира путіна Дмитро Пєсков у середу спростував інформацію української розвідки про заборону на виїзд чоловіків. Він назвав заяву ГУР «диверсією», пише російське пропагандистське видання «РІА Новини».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини