Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Україна допоможе Естонії створити та запустити аналог «Дії»

В Естонії на базі української «Дії» створять свій застосунок. Фото: Telegram/FEDOROV

В Естонії на базі української «Дії» створять свій застосунок. Фото: Telegram/FEDOROV

Україна допоможе Естонії створити власну «Дію». Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, естонські фахівці наразі вивчають український досвід для створення державного застосунку з документами та послугами. Запустити його планують вже до кінця поточного року.

Quote«До кінця року естонці вже запустять його перший MVP. Команда Дії поділиться з колегами кодом Дії та підходами до UX/UI дизайну», — зазначив Федоров.

Він також розповів, що у п'ятницю, 2 вересня, підписав з міністром з питань підприємництва та інформаційних технологій Естонії Крістіяном Ярваном меморандум про розширення співпраці двох країн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Для мене особисто це дуже символічна історія. Естонія — перша країна, цифровий досвід якої детально вивчав ще до того, як став міністром. Під час поїздки в Естонію ми не тільки надихнулися рівнем цифровізації, але й потім реалізували найкращі практики в Україні. Наприклад, Трембіта. Завдяки якій всі реєстри обмінюються між собою даними, а українці можуть отримувати такі онлайн-послуги, як єМалятко», — наголосив Федоров.

Разом з тим він підкреслив, що Естонія є справжнім другом України та наставником в цифровізації.

Quote«Впевнений, це буде один з найкращих світових кейсів. Тісна співпраця допоможе нам побудувати найпотужніші цифрові держави у світі», — зазначив очільник Мінцифри.

Контекст. У середу, 31 серпня, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров представив оновлення застосунку «Дія».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини