Facebook Pixel

Пенсійне посвідчення вже з’явилося в «Дії» — як додати в застосунок

У застосунку «Дія» з'явилося анонсоване раніше пенсійне посвідчення. Пенсійні посвідчення в застосунку доступні двох видів: за віком і спеціальні (які видають через втрату годувальника, отримання інвалідності тощо).

Quote«Тепер можна не носити із собою пластикову картку, а користуватися цифровим документом. Наприклад, для проїзду в громадському транспорті чи отримання знижки в аптеках. Ви також можете перевірити чи поділитися пенсійним за допомогою QR-коду», — повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.

Як додати пенсійне посвідчення в «Дію»

  • Якщо йдеться про пенсійне посвідчення, видане за віком, документ підтягнеться в застосунок автоматично.
  • Спеціальне пенсійне посвідчення необхідно підтягувати власноруч. Для цього достатньо надіслати запит на цей документ у застосунку, як це було із COVID-сертифікатами.

Важливо: у «Дії» відображаються винятково пенсійні посвідчення, які видано після 2014 року. Власникам пенсійних посвідчень старого зразка необхідно звернутися до Пенсійного фонду для його заміни.

Контекст. Щоб отримати грант на розвиток власного малого бізнесу, можна скористатися державною програмою «єРобота» через портал «Дія». Держава надає українцям мікрогранти на відкриття власної справи до кінця 2022 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉