Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В «Еспресо» відповіли на заяву Подоляка про причини вимкнення: канал ніколи не належав Порошенку

В «Еспресо» відповіли на заяву Подоляка про причини вимкнення. Фото: espreso.tv

В «Еспресо» відповіли на заяву Подоляка про причини вимкнення. Фото: espreso.tv

Канал «Еспресо» заявив, що Петро Порошенко ніколи не був і не є власником «Еспресо» чи особою, пов’язаною з каналом у будь-який спосіб. Про це йдеться в заяві пресслужби каналу.

В «Еспресо» називають обмеження мовлення загрозою для євроінтеграції та демократії. Крім того, телеканал зазначає, що заяви Подоляка можуть стати «предметом розгляду правоохоронних органів і РНБО».

Quote«Заява Подоляка – це підтвердження того, що вимкнення «Еспресо» з Т2 має політичний характер і є переслідуванням свободи слова в Україні, хоча жодні законні підстави для цього відсутні... «Еспресо» вже 2 місяці намагається дізнатися причину незаконного вимкнення каналу з Т2. РНБО й інші державні органи говорять, що не мають до цього жодного стосунку. Натомість радник глави Офісу президента, який за посадою взагалі не уповноважений давати коментарі із цих питань, пояснює вимкнення каналу політичними причинами», — йдеться в повідомленні.

Контекст. В Офісі президента надали роз’яснення щодо вимкнення із цифрового ефіру телеканалів «Прямий», «Еспресо» та «5 канал», що входять до так званого пулу колишнього глави держави Петра Порошенка. За словами радника очільника ОП Михайла Подоляка, причиною стала самозакоханість експрезидента та використання «руйнівних інформаційних технологій» в ефірі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини