Facebook Pixel
IT

В Україні зробили виняток на виїзд чоловіків за кордон: отримати дозвіл можна буде в «Дії»

На порталі «Дія» з 1 вересня запрацює послуга «єВідрядження», де чоловікам можна буде отримати дозвіл на робочу поїздку за кордон. Про це повідомив міністр цифрової транформації Михайло Федоров.

За його словами, Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволяє запустити послугу «єВідрядження» в експериментальному форматі.

Також очільник Мінцифри наголосив, що скористатися послугою зможуть фізичні особи-підприємці та юридичні особи. За кордоном вони можна буде перебувати у робочому відрядженні не більше семи днів.

Для того, щоб скористатися послугою «єВідрядження», необхідно надати податкову звітність, сплатити єдиний соціальний внесок й за сім днів до відрядження внести 200 тисяч гривень на рахунок Ощадбанку.

Важливим нюансом є розмір середньої заробітної плати — вона не повинна бути нижчою за 20 тис. грн. Одночасно у відрядженні від підприємства може бути не більше 10% працівників.

Контекст. Державний сервіс «Дія» розширюється, і відтепер користувачам доступна ще одна послуга — отримання довідки про доходи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉