Скільки заплатять компанії Коломойського в рамках штрафу 4,7 млрд грн. Розрахунок АМКУ

Майже всю суму штрафу, яку Антимонопольний комітет наклав щодо зловживань на ринку моторного палива, буде сплачено «Укрнафтою» і «Укртатнафтою» в частках 2,36 млрд грн і 2,3 млрд грн відповідно.

Також передбачені штрафи для «ХЕШТ» — 2,6 млн грн, фірми «Укртатнафтасервіс» — 2,5 млн грн, «ЕнСіСі» — 1,16 млн грн, а також «Веранж» — 1 млн грн, повідомила глава АМКУ Ольга Піщанська.

«Повний текст рішення комітету оприлюднимо на офіційному сайті АМКУ протягом 10 днів. До слова, 4,7 млрд грн — це поки що рекорд для 2021 року і найбільший штраф в історії АМКУ на ринку автомобільного палива», — зазначила глава АМКУ.

Telegram Logo

Контекст. 30 березня АМКУ оштрафував компанії входять в сферу впливу групи «Приват» за антиконкурентну змову на загальну суму 4,7 млрд грн.

АМКУ визнав дії компаній «Авіас», «Торговий Дім «Авіас», «Пром Гарант Плюс», «Альянс Еволюшн», «Укртатнафта» і 169 операторів АЗС (зокрема «Укрнафти») зі встановлення цін на світлі нафтопродукти антиконкурентними узгодженими діями.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

На думку АМКУ, «Авіас» є організованим, координованим і функціонує з метою узгодження цінової і торгової політики учасників.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини