Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Олімпійський чемпіон Усейн Болт втратив мільйони з інвестиційних рахунків

Усейн Болт. Фото: Facebook

Усейн Болт. Фото: Facebook

Восьмиразовий олімпійський чемпіон Усейн Болт втратив мільйони зі свого інвестиційного рахунку. Через це було розпочато розслідування, за яке взялася влада Ямайки. Про це пише The Guardian.

Менеджер Болта — Нуджент Уолкер — повідомив газеті Gleaner, що Відділ фінансових розслідувань Ямайки та Комісія з фінансових послуг розпочали розслідування та вивчають справу в інвестиційній компанії Stocks and Securities Limited (SSL).

Болт уперше помітив розбіжності у своїх рахунках 11 грудня 2022 року. Однак яка саме сума фігурує в справі, наразі не розголошується. Видання повідомляє, що йдеться про мільйони доларів.

Болт мав рахунки в SSL понад десять років. Увесь фінансовий портфель спринтера перевіряється.

За даними газети Gleaner, один зі співробітників SSL був причетний до широко поширеного шахрайства в компанії й, можливо, до подій навколо Болта.

Контекст. Болт вважається одним із найвидатніших легкоатлетів усіх часів, йому належать світові рекорди в бігу на 100 м, 200 м і в естафеті 4х100 м. 36-річний спортсмен вийшов на пенсію у 2017 році та має низку вигідних спонсорських угод. Лише у 2016 році він заробив $33 млн від спонсорської допомоги, призових і гонорарів за виступи, що робить його найоплачуванішим легкоатлетом у світі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини