Уряд пришвидшив заборону на ввезення російських залізничних вагонів в Україну

Кабмін на сьогоднішньому засіданні вирішив заборонити ввезення застарілих залізничних вантажних вагонів, вироблених в Росії, з 20 листопада 2019 року. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Таким чином уряд переніс постанову, яка повинна була вступити в силу 1 березня 2020 року.

Криклій додав, що після того, як ввели заборону (це було в травні 2019-го) і до цього моменту з Росії в Україну ввезли понад 3 тис. вантажних вагонів застарілого парку.

Telegram Logo

Про таке рішення уряду на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олексій Гончаренко, опублікувавши постанову Кабміну.

Фото: FB / Олексій Гончаренко

Фото: FB / Олексій Гончаренко

Контекст

  • У червні 2019 року Кабмін у газеті «Урядовий кур'єр» опублікував прийняту місяцем раніше постанову, якою розширив заборону на ввезення на територію України товарів із Росії. У ньому йшлося про те, що з березня наступного року в нашу країну не можна буде ввозити російські залізничні вагони.
  • Сьогодні стало відомо, що відтермінування заборони на ввезення вагонів з вичерпаним терміном експлуатації до березня наступного року призвело до різкого зростання їх імпорту з Росії, а також до скорочення замовлень для українських вагонобудівників. Про це заявила секретар Нацкомітету з промислового розвитку Олена Саліхова, пише «Інтерфакс-Україна».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Список «червоної» та «зеленої» зон: можливі зміни у критеріях МОЗ

Міністерство охорони здоров'я може змінити критерії розділення країн на «червону» та «зелену» зони. Замість кількості активних хворих можна використовувати показник інцидентності на 100 тис. населення, який розраховується за кількістю нових захворювань за останні 14 днів.

Ті, що біжать хвилями. Як треба змінити портову галузь України

Українську портову галузь стрясають скандали. Державні органи, які регулюють діяльність портів, продовжують створювати в них вкрай токсичну атмосферу. Для того щоб знову зробити галузь привабливою для вантажів і домогтися значного зростання перевалки, потрібна масштабна дерегуляція та зміна низки ключових законів.

партнерський матеріал

Зеленський пообіцяв МВФ до кінця тижня представити кандидатуру голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою запевнив, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру голови НБУ.