Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрзалізниця» запустила сервіс доставки гумдопомоги. Як відправити вантажі нужденним

Укрзалізниця запустила сервіс доставки гуманітарної допомоги. Фото: zalizna-dopomoga.info

Укрзалізниця запустила сервіс доставки гуманітарної допомоги. Фото: zalizna-dopomoga.info

«Укрзалізниця» запустила в роботу сервіс відправлення та доставки гуманітарної допомоги — #залізна_допомога.

Про це повідомив голова правління УЗ Олександр Камишин.

«Ми вже кілька днів працюємо над тим, щоби гуманітарні вантажі організовано їхали із Заходу на Схід. Починали ми з того, що порожні пасажирські вагони після висадки евакуйованих пасажирів вантажили гуманітарку і відправляли її назад на схід. Продовжили вже вагонними партіями. Наразі освоюємо контейнерні партії з-за кордону», — написав глава УЗ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними Камишина, лише за підсумками 5 березня було перевезено 573 тонни у пасажирських вагонах та 50 товарних вагонів. Переважно транспортують медикаменти, харчові продукти, одяг, дитячі товари.

«Ми не перевозимо зброю, коктейлі Молотова та інше військове спорядження. Тільки гуманітарку», — наголосив Камишин.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Допомога везуть зі Львова, Чернівців, Ковеля у східному напрямку: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу. Кількість міст з яких йде допомога постійно поповнюється.

Дізнатися докладніше про сервіс можна на сайті zalizna-dopomoga.info або за телефоном колцентру 0800503222.

«Якщо у вас партія до 1 тонни, краще передайте пасажирським вагоном. Тут перелік точок приймання вантажу (наші вагонні депо) та контакти для координації. Якщо у вас партія більша за 1 тонну — краще відправте вагоном. Ось тут перелік потягів, і наших залізничних, і приватних партнерських, куди можна привезти вашу передачу і де її завантажать у вагон», — йдеться у повідомленні.

Камишин уточнив, що для відправників таке перевезення безкоштовне. Усі перевезення йдуть на адресу обласних державних адміністрацій та військово-цивільних адміністрацій (ВДА), а вони вже далі розподіляють отримане на місці.

Коментарі

Всі новини