Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кожне місто і село. «Укрпошта» обіцяє покрити банківськими і цифровими послугами всю Україну

«Укрпошта» анонсувала надання банківських та цифрових послуг у кожному населеному пункті України до 2022 року. Фото: УНІАН

«Укрпошта» анонсувала надання банківських та цифрових послуг у кожному населеному пункті України до 2022 року. Фото: УНІАН

«Укрпошта» анонсувала запуск та доступність цифрових та банківських послуг у кожному населеному пункті країни, включно з найвіддаленішими селами, до кінця наступного року. Пресслужба компанії зазначила, що задля реалізації цього запустить 1,8 тис. мобільних відділень та забезпечить уже існуючі 1,3 тис. одиниць комп’ютерної техніки.

«Одна з головних переваг державного поштового оператора — розгалужена мережа відділень. Саме це, в комплексі із запровадженням мобільних поштових відділень, дозволить покрити всю країну. У фокусі — охопити ті категорії громадян, які через проживання у малих та віддалених селах, а іноді поважний вік, досі не мали доступу до цифрових та банківських послуг. За попередніми оцінками, йдеться про понад 10 млн українців», — заявив Анатолій Комірний, заступник міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

У планах «Укрпошти» до кінця поточного року запустити більш як 800 пересувних відділень у восьми областях — Волинській, Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Миколаївській, Кіровоградській, Сумській, Рівненській. (Додатково, частково ще у Хмельницькій, Дніпропетровській, Харківській, Тернопільській, Запорізькій та Житомирській). Ще близько тисячі запрацюють у 2022 році. Щоб покращити сервіс та оптимізувати процеси звітності кожному листоноші мобільних відділень нададуть нові термінали 3 в 1.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Співфінансування анонсованих планів здійснюватиметься коштами від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). В листопаді минулого року «Укрпошта», Мінінфраструктури та ЄБРР підписали угоди про надання кредиту у розмірі 63 млн євро. 33 млн євро із зазначеної суми підуть на закупівлю та оснащення автівок мобільних відділень; ще приблизно 20 млн євро будуть витрачені на закупівлю терміналів, інтеграцію нових ІТ-систем та доавтоматизацію відділень, які діють у селах.

Додатково. Пересувне відділення – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає до клієнта. У ньому працює команда з трьох осіб – листоноші, керівника та водія. Їхнє завдання полягає у доставці ліків, медтехніки, засобів гігієни; газет, журналів; посилок; прийомі оплати за комуналку; прийманні та виплаті переказів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Раніше «Укрпошта» оголосила про старт будівництва свого першого логістично-сортувального центру.

Коментарі

Всі новини