Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маямі вирішило «поріднитися» з Ірпінем

Український Ірпінь та американський Маямі стануть містами-побратимами. Фото:и RebuildUA

Український Ірпінь та американський Маямі стануть містами-побратимами. Фото:и RebuildUA

Міста Ірпінь і Маямі (штат Флорида, США) невдовзі стануть порідненими містами. Як повідомив міський голова Олександр Маркушин, рішення було ухвалено у вівторок, 2 серпня, під час засідання міськради. У Маямі відповідне рішення проголосували наприкінці минулого місяця.

Наступним кроком має стати процедура підписання угоди про побратимство та співпрацю між мерами двох міст – Маркушиним і Френсісом Суаресом.

На сьогодні до міст-побратимів Ірпеня належать Мілуокі (США), Борна (ФРН), Алітус, Паневежис (Литва), Піш (Польща), Мцхета (Грузія), Алборая (Іспанія), а також українські Сміла, Коцюбинське та Переяслав.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: після повномасштабного вторгнення українські міста почали розривати відносини зі своїми російськими та білоруськими «побратимами». Київ відмовився вважати містами-партнерами Москву, Волгоград, Санкт-Петербург, Улан-Уде, Махачкалу та Мінськ; Харків розірвав відносини з Москвою, Санкт-Петербургом, Бєлгородом, Нижнім Новгородом і Новосибірськом; Чернівці – з Брянськом і Подольськом. Через війну рф в Україні Прага вирішила більше не мати за побратимів Москву та Санкт-Петербург.

Унаслідок вторгнення військ рф в Ірпінь під Києвом в населеному пункті було зруйнувано або пошкоджено понад 10 тисяч споруд на більш як 25,3 млрд грн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини