Український фонд стартапів визначив переможців 21-го і 22-го Pitch Day

Український фонд стартапів (USF) визначив переможців 21-го і 22-го Pitch Day, які відбулися 5 лютого і 5 березня відповідно.

Переможцями стали 9 стартапів етапу pre-seed, які отримають по $25 тис. І 3 стартапу seed-етапу з виділенням грантів по $50 тис.

Переможцями на етапі pre-seed (грант $25 000) стали такі стартапи:

 1. VR Inn. VR тренінги для навчання співробітників компаній. Мета — замінити відео, паперові та повчальні навчання на навчання у віртуальній реальності, які ефективні на 90%.
 2. V-Art — онлайн-платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва.
 3. HoldYou — сервіс психологічної онлайн-допомоги. Дозволяє отримати допомогу психолога, коли і де завгодно, незалежно від точки на карті.
 4. Symptomatical — платформа, яка допомагає організаціям стежити за здоров'ям колективу (працівників, школярів) і планувати безперебійну роботу бізнесу або навчального процесу, попереджаючи спалах інфекційних захворювань.
 5. Checki — розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах і зберігання її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.
 6. Biobetter — віртуальний помічник, який надає користувачам рекомендації на основі аналізів крові і дозволяє збільшити продуктивність, уповільнити процес старіння і запобігти хворобам.
 7. My1stJob — job-ресурс, де кандидати і компанії миттєво знаходять один одного за цільовими Soft Skills з системою фільтрів і зіставлень. AIN.UA писав про цей стартап.
 8. Mobiform — платформа, яка об'єднує покупців, продавців і виробників меблів. Автоматизує маркетинг, виробництво і дозволяє будувати меблі власноруч за допомогою онлайн VR конструктора.

Стартапи на етапі seed (грант $50 000):

 1. Tradomatic — агро-маркетплейс. Допомагає фермерам заробляти більше, а витрачати менше. Об'єднує всіх гравців аграрного ринку в єдиному простому боті в Вайбер і Телеграм.
 2. GIOS Mobile — мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів. EdTech рішення, що базується на технологіях AІ та machine learning, і робить процес навчання більш гнучким і адаптивним.
 3. Dots Platform — хмарна технологічна платформа, що дозволяє запустити професійний сервіс доставки їжі за 2 тижні. Сайт та мобільні додатки для замовлень, софт для кухні, кур'єрів і бекофісу. Надається як SaaS, без капітальних вкладень на старті, з оплатою за фактом використання.

Український фонд стартапів — заснований в 2019 році державний фонд для виділення стартапам грантових коштів на розвиток. Відібрані компанії представляють свої проєкти членам конкурсної комісії. Стартапи на етапі pre-seed отримують грант у розмірі $25 тис., А на етапі seed — $50 тис. Журі в складі 11 чоловік відбирає проєкти за критеріями: команда, ринок, доцільність фінансування, ідея (для pre-seed), продукт (для seed) і стратегія розвитку.

Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини