Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна зайняла перше місце в Європі за кількістю нафтогазових бурових установок

Україна вперше увійшла до світового індексу працюючих нафтових та газових бурових установок Baker Hughes GE Rig Coun. Вона зайняла лідируючу позицію в Європі за кількістю задіяних в бурінні установок.

У травні в Європі працювало 186 бурових установок (44 морські платформи), 84 з яких працювали в Україні. Про це повідомила прес-служба Асоціації газовидобувних компаній України. Вона ініціювала внесення України до цього рейтингу.

Слідом за Україною в рейтингу йдуть Туреччина (20 працюючих установок) і Великобританія (16).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Виконавчий директор асоціації Роман Опімах зазначив, що за останні три роки Україна провела важливі реформи у вітчизняному газовидобутку. Ці зміни вже помічають й іноземні інвестори. «Включення України до індексу BHGE Rig Count є надзвичайно важливим, адже показує пожвавлення на вітчизняному ринку та слугує хорошим індикатором для приходу в Україну провідних газовидобувних та сервісних компаній», — додав він.

Минулого року Україна видобула 21 млрд кубометрів газу, 90% обсягів буріння прийшлося на східний нафтогазоносний регіон, де переважна більшість запасів газу зосереджена на глибині понад 3 км, сягаючи 6 км і більше.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Індекс Rig Count проводиться провідною американською нафтогазовою сервісною компанією Baker Hughes із 1944 року. У світі він вважається значущим показником активності нафтогазовидобувної індустрії та головним барометром споживання та попиту вуглеводнів. Статистичні дані індексу публікуються у провідних економічних виданнях та включені до багатьох галузевих звітів.

Коментарі

Всі новини