Facebook Pixel

В Україні заборонять масові заходи через коронавірус

Віктор Ляшко. Фото: УНІАН

Віктор Ляшко. Фото: УНІАН

Україна введе заборону на масові заходи, щоб не допустити поширення в країні вірусу СOVID-19.

«Під час протиепідемічних заходів заборонятимуть проводити конференції та спортивні заходи. Ми також будемо тимчасово закривати школи. Це робиться для того, щоб зменшити масові скупчення людей, адже вірус передається повітряно-крапельним шляхом», — заявив заступник міністра охорони здоров'я та головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Як повідомив Ляшко, зараз в Україні є 10 осіб з підозрою на зараження вірусом. Їхні аналізи досліджують у лабораторії. Щодо першого зараженого чоловіка з Чернівців, то його стан стабільний.

Telegram Logo

Контекст. Вірус СOVID-19 вперше з'явився в Ухані (Китай) наприкінці грудня 2019 року. 3 березня було зафіксовано перший випадок зараження ним в Україні.

Вірус спричинив найбільше впродовж 11 років падіння світових ринків. Зокрема, минулий тиждень виявився найгіршим для світових фінансових ринків з часів світової кризи 2008 року. Слідом за обвалом у США, що стався 27 лютого, наступного дня почали падати азіатські ринки. Падіння на ринках Азії тривало сім днів поспіль.

Крім того, вірус викликав зупинку випуску облігацій у світі, обрушив ціни на нафту та світові фондові індекси. Котирування нафти Brent впали нижче за $50 за барель. Востаннє подібне відбулося в грудні 2018 року. Також впали фондові індекси на американському, азіатському та європейському ринках.

Однак 2 березня американський фондовий ринок почав відновлювати свої втрати. Індекс Dow Jones 2 березня зріс на понад 5%, а S&P 500 і Nasdaq — на 4%. Dow Jones показав найбільше одноденне зростання з 2009 року, а S&P 500 і Nasdaq продемонстрували найсильніше одноденне зростання з кінця 2018 року.

Коментарі

Всі новини