Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

США нададуть Україні $4,5 млрд: куди спрямують кошти

Україна отримає від США грант на $4,5 млрд. Фото: antikor.com.ua

Україна отримає від США грант на $4,5 млрд. Фото: antikor.com.ua

Сполучені Штати Америки нададуть Україні $4,5 млрд. Відповідну грантову угоду підписали міністр фінансів Сергій Марченко та регіональний директор Світового банку у справах Східної Європи (Білорусь, Молдова та Україна) Аруп Банерджі.

За словами Марченка, український уряд має змогу забезпечувати виплати зарплат, пенсій і соціальних зобов'язань в умовах війни завдяки уряду США та команді Світового банку.

Quote«Грантове фінансування є надзвичайно важливим для нас, оскільки дає змогу знизити боргове навантаження на Державний бюджет України та думати про повоєнну відбудову України», — підкреслив міністр фінансів.

Варто зазначити, що кошти гранту вирішили направити на забезпечення пенсійних виплат і окремих програм державної соціальної допомоги, зокрема, оплату житлово-комунальних послуг, підтримку малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, ВПО, а також на оплату медичних послуг за програмою медичних гарантій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: українське Мінсоцполітики підписало Меморандум із французькою приватною неурядовою організацією Agency for Technical Cooperation and Development (ACTED) про грошові виплати 10 тисячам українців.

Коментарі

Всі новини