Facebook Pixel

Угорщина візьме участь у саміті миру в Швейцарії 2024: хто представить країну

Угорщина відвідає мирну конференцію у Швейцарії 15-16 червня 2024, де обговорюватимуть ситуацію навколо війни в Україні. Водночас угорський уряд вважає прикрим, що на ньому не буде росії. Про це пише Hirado з посиланням на слова голови МЗС Угорщини Петера Сіярто, який представлятиме країну на саміті.

Quote«Причина нашої участі в тому, що ми абсолютно на боці миру, а тому ми беремо участь у всіх заходах, де мир стоїть на порядку денному», – сказав Сіярто.

Водночас Сіярто висловив розчарування, що саміт миру не відвідає росія.

Quote«Ми вважаємо, що реальних результатів можна очікувати, тільки якщо всі будуть за столом переговорів», – сказав він.

Сіярто також зазначив, що Угорщина є однією з країн ЄС, яка найбільше постраждала від наслідків війни в Україні.

Quote«Ми закликаємо до негайного припинення вогню та початку мирних переговорів. Ми віримо, що життя в Європі може знову стати спокійнішим і більш мирним, якщо ми нарешті поставимо мир у центрі уваги міжнародної політики», – заявив голова угорського МЗС.

Нагадаємо, 106 із 160 запрошених країн вже підтвердили свою участь у Саміті миру 15-16 червня 2024-го у Швейцарії. Водночас Китай відхилив запрошення, оскільки на конференції не буде росії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉