Facebook Pixel

У США почали розслідування проти адвоката Трампа — WSJ

Федеральна прокуратура США почала розслідування справи щодо Руді Джуліані — особистого адвоката президента країни Дональда Трампа, пише The Wall Street Journal.

Прокуратура хоче з'ясувати, чи отримував Джуліані особисту вигоду від газових переговорів в Україні, в яких брали участь його соратники — Лев Парнас і Ігор Фруман, яких нещодавно заарештували в США.

Видання зазначає, що на зустрічах з українськими чиновниками і бізнесменами соратники Джуліані заявляли про свої плани побудувати трубопровід з Польщі в Україну, по якому буде транспортуватися природний газ із США.

Бізнесмени тоді заявляли, що цей проект підтримують в адміністрації президента США, а партнером виступає Джуліані.

Контекст

  • Ігор Коломойський називав називав Лева Парнаса і Ігора Фрумана «аферистами» і обіцяв «вивести на світ божий». Після цього Джуліані заявив про погрози з боку Коломойського його клієнтам і закликав заарештувати його. Парнас і Фруман звернулися до правоохоронців України з тим, що Коломойський нібито готує їх вбивство. Вони подали на бізнесмена в суд і зажадали компенсацію моральної шкоди в 200 млн грн.
  • Інформагентство Associated Press повідомляло, що Фруман і Парнас намагалися вплинути на зміну глави «Нафтогазу». Нібито підприємці, разом з нафтовим магнатом Гаррі Сарджентом III, намагалися поставити на цей пост директора компанії «Енергетичні ресурси України» Андрія Фаворова. Після цього Фрумана і Парнасу заарештували в Штатах.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉