Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Росії проходять навчання ракетних військ з ядерним озброєнням

У Росії проходять навчання з ядерним озброєнням. Фото: mil.in.ua

У Росії проходять навчання з ядерним озброєнням. Фото: mil.in.ua

Тейківська дивізія ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) російської федерації проводить навчання з використанням стратегічних комплексів «Ярс». Про це повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на Міністерство оборони країни-агресора.

Quote«В Іванівській області автономні пускові установки рухомого ґрунтового ракетного комплексу «Ярс» Тейківського з'єднання РВСН здійснюють інтенсивні маневрові дії на маршрутах бойового патрулювання в рамках навчань», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що до навчань залучено приблизно 1 тис. військовослужбовців і понад 100 одиниць техніки.

Quote«Стратегічні ракетники відпрацьовують питання виведення ракетних комплексів на польові позиції, здійснення маршів протяжністю до 100 км, розосередження агрегатів зі зміною польових позицій, їхнього інженерного обладнання, організації маскування та бойової охорони», — заявили в Міноборони рф.

Контекст. РВСН – рід військ Збройних сил рф, головний компонент її стратегічних ядерних сил. РВСП призначені для ядерного стримування можливої агресії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Ярс» здатний уражати цілі на відстані до 11 тис. км, він оснащений головною частиною, що розділяється, з маневровими блоками індивідуального наведення.

Коментарі

Всі новини