У Мінфіні похвалилися досягненням за програмою 5-7-9%

За перший тиждень літа кількість нових кредитів банків-партнерів держпрограми «Доступні кредити 5-7-9%» склала 51 на загальну суму 32,6 млн грн. А перший підприємець вже рефінансував свій кредит на суму 1,1 млн грн у Приватбанку під 0% до кінця березня наступного року. Попит на позики склав майже 390 млн гривень.

Загалом видано вже 605 кредитів на суму понад 381 млн грн, повідомила пресслужба Мінфіну.

Цього тижня планується підписання угод про партнерство з двома новими банками — «ОТП банком» та Міжнародним Інвестбанком.

Telegram Logo

Крім того, заявки на часть у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» подали Credit Agricole та Agroprosperis Bank.

Контекст. Програма масового кредитування підприємств «5-7-9%» не користується популярністю через те, що не поширювалася на багато галузей і зараз перебуває в стадії модернізації. Про це The Page розповів заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Президент Володимир Зеленський поставив перед Кабінетом міністрів завдання знизити вартість позикових коштів для бізнесу до 3% на рік на початку квітня.

До цього влада планувала створення інструментів для кредитування нових підприємців і підтримки тих, хто вже працює, завдяки кредитним канікулам і компенсації відсотків за кредитами.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини