Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві введуть оплату за проїзд банківською карткою у всіх видах громадського транспорту — КМДА підтримала петицію

У Києві введуть оплату карткою у всіх видах транспорту. Фото: kyivcity.gov.ua

У Києві введуть оплату карткою у всіх видах транспорту. Фото: kyivcity.gov.ua

Влада Києва підтримала петицію про запровадження оплати за проїзд банківською карткою в усіх видах громадського транспорту. Вона зібрала понад 8 тисяч підписів.

Як повідомляється на сайті Київської міської держадміністрації, пропозицію вже розглянув мер столиці Віталій Кличко, зараз у петиції статус — «на реалізації».

Автор петиції заявив, що в Києві під час проїзду в тролейбусах, автобусах немає можливості придбати паперовий квиток і транспортну картку на всіх зупинках чи в салоні транспорту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Квиток у застосунку Київ цифровий він назвав «ненадійним», оскільки потрібен Інтернет, а телефон може розрядитися. А для тих, хто приїжджає до міста, недоцільно купувати транспортну картку для кількох поїздок.

У своїй відповіді на петицію Кличко заявив, що оплата за проїзд зокрема банківською карткою — відповідальність оператора Автоматизованої системи оплати проїзду.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Технічні засоби АСОП, які встановлені в рухомому складі громадського транспорту та на станціях швидкісного трамвая комунального підприємства Київпастранс, технічно готові до прийому оплати проїзду банківськими картками», — уточнив мер.

Коментарі

Всі новини