Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Журнал Time вперше вибрав 100 найвпливовіших компаній у світі

Ілюстрація: Time

Ілюстрація: Time

Американський Time опублікував список «100 найвпливовіших компаній 2021 року». Проєкт реалізований уперше цим журналом.

Лонгліст номінантів був складений шляхом опитування експертів найрізноманітніших індустрій, а також глобальної мережі редакторів та кореспондентів журналу. «Потім ми оцінили кожен із таких ключових факторів, як вплив компанії, ступінь інноваційності, лідерства на ринку, успішності тощо», — говориться в повідомленні редакції.

Список розділений на п'ять категорій: «піонери», «лідери», «інноватори», «титани» і «нищителі підвалин».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У першій категорії представлені компанії та сервіси, які просувають нові технології, які впливають на повсякденний спосіб життя. Серед піонерів, наприклад, названий найбільший у світі виробник замінників м'яса на рослинній основі Beyond Meat і популярний додаток для бігу, велосипедного спорту та інших видів фітнесу Strava.

До категорії «лідери» включені компанії, які займають провідні позиції в своїх галузях. Це, наприклад, Національна баскетбольна асоціація (NBA), компанії Apple, Pfizer і BioNTech, Sony, Mattel, Nike тощо.

finalcompaniesgrid.jpg

До числа інноваторів зараховані компанії, які пропонують нові ідеї, які знаходять хороший відгук. Це Netflix, Nintendo, Zoom, Spotify, Ikea, Adidas, TikTok тощо.

Титанами названі компанії, що займають не тільки лідируючі позиції в своїх сегментах, а й роблять вплив на глобальну економіку. Це General Motors, Alibaba, Facebook, Google, Microsoft, Samsung, PayPal, UPS тощо.

Сокрушителями підвалин названі компанії, які перевернули загальновизнані уявлення про бізнес і технології. Такими компаніями в Times назвали Tesla, SpaceX, Robinhood, Huawei, Coursera, Airbnb, Clubhouse.

Додатково. Повернення Порошенко, стрибок Маска і зростання статків мільярдерів: The Page проаналізувало головні зміни у рейтингу мільярдерів Forbes за рік.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини