Facebook Pixel

Темпи поширення коронавірусу в Україні йдуть на спад – НАН

В Україні протягом останнього тижня спостерігається стабільне уповільнення динаміки поширення коронавірусу. Зменшується не тільки кількість нових випадків, а й показники летальності та госпіталізації.

Про це йдеться в огляді епідемічної ситуації в Україні за 21-27 квітня, підготовленому в Національній академії наук (НАН).

«За тиждень 21-27 квітня стабільно зменшується кількість нових виявлень у день зі швидкістю близько 260 випадків на добу, або 14% за тиждень. Почалося також зменшення кількості нових летальних випадків, але зі значно меншим відносним темпом убування», — йдеться в огляді.

210427191250991-5695-jpg.jpg

Крім зниження числа випадків хвороби, зменшується кількість нових госпіталізацій і зайнятих ліжок. Але ліжка у відділеннях інтенсивної терапії звільняються значно повільніше.

Україна в першій половині квітня пройшла пік смертей, пов'язаних із коронавірусом. Як заявили автори огляду, таку гіпотезу дозволяють сформулювати дані Міністерства юстиції.

Додатково. Агентство Bloomberg опублікувало рейтинг найбезпечніших країн під час пандемії COVID-19 у світі. До списку ввійшли 53 країни, України серед них немає. Перше місце зайняв Сінгапур.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉