Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Темпи поширення коронавірусу в Україні йдуть на спад – НАН

Знижується число нових госпіталізацій і зайнятих ліжок. Фото: Salamnews

Знижується число нових госпіталізацій і зайнятих ліжок. Фото: Salamnews

В Україні протягом останнього тижня спостерігається стабільне уповільнення динаміки поширення коронавірусу. Зменшується не тільки кількість нових випадків, а й показники летальності та госпіталізації.

Про це йдеться в огляді епідемічної ситуації в Україні за 21-27 квітня, підготовленому в Національній академії наук (НАН).

«За тиждень 21-27 квітня стабільно зменшується кількість нових виявлень у день зі швидкістю близько 260 випадків на добу, або 14% за тиждень. Почалося також зменшення кількості нових летальних випадків, але зі значно меншим відносним темпом убування», — йдеться в огляді.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
210427191250991-5695-jpg.jpg

Крім зниження числа випадків хвороби, зменшується кількість нових госпіталізацій і зайнятих ліжок. Але ліжка у відділеннях інтенсивної терапії звільняються значно повільніше.

Україна в першій половині квітня пройшла пік смертей, пов'язаних із коронавірусом. Як заявили автори огляду, таку гіпотезу дозволяють сформулювати дані Міністерства юстиції.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Агентство Bloomberg опублікувало рейтинг найбезпечніших країн під час пандемії COVID-19 у світі. До списку ввійшли 53 країни, України серед них немає. Перше місце зайняв Сінгапур.

Коментарі

Всі новини