Повний «Маскарад»: телеканал «Україна» Ахметова звинуватив «1+1» у піратстві

Фото: 1+1

Фото: 1+1

Телеканал «Україна», який належить Рінату Ахметову, звинуватив телеканал «1+1» Ігоря Коломойського в підробці формату під час зйомок програми «Маскарад». У «1+1 Медіа» відкидають звинувачення та називають заяву «України» елементом боротьби за увагу глядачів.

На телеканалі «Україна» вважають, що програма «Маскарад» на «1+1», яка вийшла в ефір 3 жовтня, використовує всі ключові елементи формату The Masked Singer, права на адаптацію якого канал «Україна» викупив у компанії Fremantle. Про це йдеться в повідомленні на сайті телеканалу.

Отже, телеканал «Україна» вважає, що «1+1» порушив його права та інтереси. Також на телеканалі зазначили, що звернуться до суду та до Міжнародної організації з визнання та захисту форматів FRAPA (Format Recognition and Protection Association).

Telegram Logo

Варто зазначити, що за купівлю прав на адаптацію The Masked Singer в Україні змагалися канали «Україна», «1+1» та СТБ.

Водночас в «1+1 Медіа» відкинули звинувачення конкурента та пояснили, що їхня програма є адаптацією румунського формату Mysteries In The Spotlight, який «1+1» придбав у Antena TV Group.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Згідно із заявою «1+1», формат програми, що вийшла 3 жовтня, відрізняється від формату, який придбав канал «Україна». А унікальною особливістю формату, використаного в «Маскараді», є протистояння двох зіркових команд, які змагаються за право відгадати зірку в маскарадному костюмі.

«Ми не зовсім розуміємо зміст претензій. У заяві конкурентів ідеться про інший формат, проте нам важко оцінити схожість — наразі на українському ринку немає продукту, з яким ми могли б порівняти нашу адаптацію», — зазначив генеральний продюсер телеканалу «1+1» Максим Кривицький.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини